"Ładowanie przydomowych oczyszczalni ścieków..."

Marseplast dropWATER 2000 L

Produkt

Zbiornik dropWATER z filtrem dropFILTER

Producent

Marseplast

Gwarancja

5 Lat

Pojemność

2000 L

Materiał

Czarny PEHD

cena: 2800 zł brutto

Karta Katalogowa   Wymiary zbironika  

kk-dropWATER3-20-60-page-001

Zbiornik na deszczówke dropWATER 2000 l

Zbiorniki na deszczówkę z serii dropWATER stosuję się jako zbiorniki podziemne do okresowego magazynowania wód deszczowych.

Zbiornik na deszczówkę firmy Marseplast  stosuję się do magazynowania lub często do retencji wód opadowych. Ponad to, zbiorniki serii WATER idealnie nadają się jako moduły składowe systemu zagospodarowania wód opadowych.

Zgromadzana w zbiornikach serii dropWATER firmy Marseplast, woda opadowa jest dalej wykorzystywana do nawadniania terenów zielonych, ogrodów lub do zasilania domowych instalacji sanitarnych i gospodarczych. W skład systemu instalacji do gromadzenia wód deszczowych są również filtry doczyszczające systemy rozsączania.

ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘ  dropWATER MARSEPLAST

Zbiorniki na deszczówkę dropWATER firmy Marseplast są wykorzystywane, jako zbiorniki do magazynowania wody deszczowej lub retencji wód opadowych. Woda opadowa, magazynowana w zbiornikach jest następnie wykorzystywana do nawadniania ogrodów, terenów zielonych lub do zasilania instalacji domowych, gospodarczych i sanitarnych. Dodatkowo istnieje możliwość  zastosowania filtru wody, dropFILTER firmy Marseplast, który doczyszcza wody opadowe.

Pompy zatapialne DAB NOVA 180 M-A

Pompa zatapialna Firmy DAB serii NOVA 180 M-A jest wykonana z materiałów o najwyższej jakości i jest oparta na niezawodnej technologii która opiera się na tłoczeniu cieczy z minimalnym ciśnieniem. Pompy do wody NOVA 180 M-A są wykonane do zastosowania do systemów nawadniających lub drenażowych i doskonale nadają się do wykorzystywania w systemach hydroponicznych. Pompy zanurzeniowe firmy DAB NOVA 180 M-A doskonale nadają się do wypompowywania wody z podtopionych pomieszczeń, piwnic i garaży. Co więcej, dzięki łatwej w obsłudze konstrukcji, pompy do wody mogą być wykorzystywane jako pompy przenośne w nagłych przypadkach np. wypompowywanie wody z zbiorników, rzek, basenów lub wykopów. Pompy zanurzeniowe firmy DAB idealnie sprawdzają się również w ogrodnictwie lub ogólnym użytkowaniu.

""