"Ładowanie przydomowych oczyszczalni ścieków..."

Szamba Ekologiczne 5000L Marseplast

Produkt

Zbiornik Bezodpływowy 5.0

Producent

Marsepalst

Gwarancja

10 lat

Pojemność

5000 L

Materiał

polietylen PEHD

Kolor

czarny

cena: 5250 zł brutto

Wymiary   Karta Katalogowa  

Szamba Ekologiczne Marseplast 5000 L z serii Water

Szamba ekologiczne Marseplast posiadają ogromną zaletę: Są zupełnie bez obsługowe i nie wymagają doglądania jak w przypadku drenażowych oczyszczalni ścieków. Ekologiczne szamba w porównaniu do drenażowych oczyszczalni ścieków, są zupełnie odporne na wahania związane z wpływającymi do zbiornika ściekami. Ilość dopływających ścieków nie musi być stała, co może stanowić dużą zaletę, ponieważ mieszkańcy w różnych godzinach dostarczają albo bardzo dużo ścieków np. godziny poranne/wieczorne związane z kąpielą bądź ścieki nie są dostarczane w ogóle, w przypadku, gdy mieszkańcy są w pracy/szkole. W przypadku zbiorników bezodpływowych firmy Marseplast, mamy do czynienia z gwarantowaną niezawodnością, dzieje się tak, ponieważ użytkownik właściwie nie musi wykonywać obsługi systemu jak w przypadku przydomowych oczyszczalni ścieków

kk dropWATER3 2,0-6,0-page-002

Szczególnie wytrzymałe szamba ekologiczne

Chcielibyśmy zaprezentować szamba ekologiczne firmy Marseplast: z serii Water. Są to nowoczesne zbiorniki bezodpływowe, wyprodukowane z polietylenu o wysokiej gęstości PEHD.  Ekologiczne szamba z serii Water, zagwarantują prostą, i bezawaryjną pracę u Państwa w domach. Wielką zaletą tych bezodpływowych zbiorników jest wysoka wytrzymałość na nacisk, co czyni je praktycznie niezniszczalnymi. Konstrukcja żebrowana zbiornika Water zapewnia mu dużą wytrzymałość na panujący nacisk w gruncie.

Co więcej, montaż przebiega dziecinnie prosto ze względu na jego niską wagę, co w porównaniu np. z betonowym szambem może być dużym plusem.

Szamba ekologiczne firmy Marseplast są łatwe w transporcie i wysyłane w przeciągu 48 h godzin do klienta.

""