"Ładowanie przydomowych oczyszczalni ścieków..."

o nas

W drenazowe.pl przywiązujemy wagę do tego, aby dopasowana przez naszych wykwalifikowanych pracowników oczyszczalnia dobrze spełniała swoją funkcję, czyli była odpowiednio dopasowana do potrzeb klienta i warunków, w których będzie pracowała. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że cała instalacja będzie pracowała bezproblemowo przez wiele lat. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potwierdzonemu przez tysiące zadowolonych klientów dajemy gwarancję na najwyższą, jakość naszych usług.

Najważniejszą rzeczą niezbędną do prawidłowego działania przydomowej oczyszczalni ścieków jest jej prawidłowy, profesjonalny montaż. W tym przypadku warto wykorzystać pomoc fachowców, którzy są wykwalifikowanymi pracownikami, zajmującymi się zawodowo zakładaniem takich systemów. Dzięki swojemu doświadczeniu osoby te, świetnie znają mocne i słabe strony wykorzystywanych produktów, wiedzą w jaki sposób dostosować konstrukcję do danego terenu, na którym ma znajdować się oczyszczalnia. Na naszym rynku istnieje sklep online drenazowe.pl zajmująca się sprzedażą ale też profesjonalnym montażem przydomowych oczyszczalni ścieków już od 10 lat. Wykwalifikowani pracownicy świetnie znają branżę i ostrzegają, że jedynie 10% dostępnym na rynku produktów jest warta uwagi i klient będzie miał pewność, że zakupiona instalacja będzie działać sprawnie przez wiele lat. W naszym sklepie, oferujemy osobom zainteresowanym kupno przydomowej oczyszczalni ścieków z wiarygodnych, wypróbowanych oraz niezawodnych źródeł, potwierdzonych przez tysiące wcześniej usatysfakcjonowanych klientów. Ważnym aspektem jest, aby przy wyborze kierować się takimi parametrami jak: trwałość i wytrzymałość zbiornika, łatwość obsługi. Im bardziej skomplikowana budowa, tym większa możliwość wystąpienia awarii, dlatego należy wybierać rozsądnie i więcej nie znaczy zawsze lepiej. Im mniej elementów, tym mniejsza awaryjność oraz mniej czasu poświęconych na obsługę.

Wszyscy wiedzą, że niezwykle ważną sprawą dla osoby decydującej się na założenie przydomowej oczyszczalni ścieków jest wybór odpowiedniej technologii, niemniej ważne jest jednak profesjonalny montaż, który zapewnia poprawną pracę całego układu.

Co wyróżnia naszą firmę spośród wielu innych na rynku? Każdy klient jest obsługiwany w sposób indywidualny, każda osoba ma inne potrzeby, inne warunki, na których ma powstać oczyszczalnia, nie pracujemy według jednego schematu, do którego próbujemy dopasować klientów, lecz działamy odwrotnie do każdego klienta dobieramy indywidualne rozwiązanie, które zapewni trwałość i bezproblemowość inwestycji. Najważniejsza jest rozmowa, najpierw telefoniczna z osobą zainteresowaną instalacją, dowiadujemy się z niej między innymi o warunkach gruntowo-wodnych, układu terenu, w jaki sposób została zagospodarowana działka oraz o innych niezbędnych do montażu informacjach, tak, aby mieć ogólny zarys sytuacji z jaką mamy się zmierzyć. Następnie dopytujemy o planowaną ilość użytkowników, chcemy wiedzieć jak ma wyglądać według osoby inwestującej serwis, obsługa oczyszczalni i wszystkich urządzeń. Kolejnym etapem współpracy jest darmowa wizyta naszego specjalisty w miejscu powstanie inwestycji, w celu przeprowadzenia oględzin, dzięki temu możemy najlepiej jak to możliwe przygotować się do zainstalowania oczyszczalni na danym terenie. Po uzyskaniu tych wszystkich informacji, wspieramy klienta przy wypełnianiu odpowiednich pism, formularzy, zbieraniu dokumentów w celu załatwiania spraw urzędowych dotyczących legalizacji i montażu. Z reguły jest to wsparcie telefoniczne lub mailowe, jednak na życzenie klienta, po udzieleniu pełnomocnictwa, w imieniu inwestora załatwiamy spawy osobiście.

""