"Ładowanie przydomowych oczyszczalni ścieków..."

Osiedlowe Oczyszczalnie Aquato ORKA

Produkt

AQUATO® ORKA 50-2000 RLM
– norma PN-EN 12566-3 A2
– zbiorniki monolityczne – żelbet B45
– pokrywy z włazami A15
– jednostka sterująca
– kompletne wyposażenie
– instrukcja montażu
– książeczka eksploatacji
– deklaracja CE

Przeznaczenie

50-2000 RLM
Osiedla mieszkalne
Hotele i Pensjonaty
Szkoły
Zakłady drobniarskie
Zakłady produkcyjne

Zbiorniki

Monolitczne żelbetowe zbiorniki B45

Gwarancja

10 lat na zbiornik
2 lata na zamontowane urzadzenia

Termin Realizacji

2-3 tygodni

cena: brutto

Przestawiamy Państwu osiedlowe oczyszczalnie Biologiczne ORKA od 50 do 2000 RLM firmy Aquato GmbH bazujące na technologi SBR lub osadzie czynnym. Dzięki wykorzystaniu tej technologi widocznie zmniejszają się gabaryty całej oczyszczalni osiedlowej oraz zwiększa efektywność działania procesów w niej zachodzących. Inwestor decydujący się na zakup osiedlowej oczyszczalni ścieków powinien wziąć pod uwagę zalety systemu Orka, a mianowicie to, że jest to rozwiązanie niezwykle tanie, praktycznie bezgłośne oraz nieprzepuszczające na zewnątrz urządzenia nieprzyjemnych zapachów, czego nie można powiedzieć o innych tego typu urządzeniach.

 

 

 

ORKA - Oczyszczalnie Osiedlowe

Firma Aquato GmbH działająca w branży sanitarnej już od wielu lat, posiada w swoim asortymencie kilka typów osiedlowych oczyszczalni ścieków, dopasowanych do potrzeb różnych klientów. Z ich rozwiązań mogą skorzystać użytkownicy  – ORKA jest stworzona dla budynków wielorodzinnych jak i całych osiedli lub hotelów. Firma Aquato GmbH stworzyła system z myślą o użytkownikach  w ilości od 50 - 2000 mieszkańców.

Montaż osiedlowych oczyszczalni Orka jest prosty i szybki, dlatego większość użytkowników lub inwestorów decyduje się na samodzielnie zainstalowanie konstrukcji, jest ona dowożona w kilku lub kilkunastu zbiornikach żelbetowych.

Firma Aquato GmbH jest znana i ceniona już od 2007 roku, i sprzedała już ponad 30.000 systemów! Ciągle udoskonala swoje produkty oraz dostosowuje je, do obowiązujących norm. Produkty Orka, wykonano zgodnie z normą: PN-EN:12566-3+A2:2013, dzięki czemu są liderem w wśród osiedlowych oczyszczalni ścieków w europie.

System Orka i Ekologia

Oczyszczone ścieki nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego, zostało to udowodnione poprzez badania prowadzone przez firmę Aquato GmbH. Można bez obaw rozsączać je w ziemi, a nawet po uzyskaniu dodatkowego pozwolenia odprowadzać do wód powierzchniowych.

Orka Opcje

Jeśli użytkownik musi doprowadzać ścieki na duże odległości bądź wysokości możliwe jest dokupienie do pompowni ścieków i zintegrować ją z oczyszczalnią osiedlową. Dzięki temu nie ma konieczności dokupowania osobnej przepompowni, co w widoczny sposób zmniejsza zapotrzebowanie na powierzchnię i usprawnia system.

W zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika oczyszczalnię osiedlową Orka firmy Aquato można zakupić z trzema możliwościami podłączenia, uzależnionymi od głębokości dopływu ścieków, a mianowicie: 45cm, 75cm lub 125cm. Wybór ten sprawia, że użytkownicy z reguły nie będą musieli dokupować dodatkowej przepompowni ścieków, co diametralnie obniża koszty inwestycji. Na życzenie klienta możliwej jest dołączenie nastawki na zbiornik – za dodatkową opłatą.

Montaż Aquato Orka

Osiedlowe oczyszczalnie ścieków Orka są tak zaprojektowane oraz wyposażone że każdy użytkownik jest w stanie sam, bez większych kłopotów zamontować całą konstrukcję.  Jeśli nie są Państwo pewni wybory systemu rozsączającego, nasza firma posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą dokonać wyboru, dobiorą odpowiednie urządzenie do potrzeb klienta. Osoby zainteresowane wykorzystaniem tego systemu zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Zalety systemu Orka

Podsumowanie osiedlowych oczyszczalni ścieków Orka, cechuje je:

  • Bezawaryjność,
  • Cicha praca oczyszczalni,
  • Niewyczuwalny zapach,
  • Łatwy montaż,
  • Urządzenie sterujące informujące nas o wszelkich nieprawidłowościach pracy układu,
  • Niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną ,
  • Możliwość dostosowania głębokości wlotu ścieków,
  • Małe urządzenia, zajmujące niewiele miejsca/powierzchni,
  • Jakość potwierdzona normą PN-EN:12566-3+A2,

""