"Ładowanie przydomowych oczyszczalni ścieków..."

Montaż i dostawa

MONTAŻ

Montaż jednej kompletnej biologicznej oczyszczalni wraz z zestawem drenażowym – Na zapytanie. Cena zawiera koszty robocizny oraz czas pracy koparki. Cena nie obejmuję kosztów zakupu materiałów.

Szczegóły pod nr tel. 605886290

TRANSPORT

Dostawa przydomowych oczyszczalni do 3 dni roboczych – 400 zł ( nie dotyczy zbiorników BETONOWYCH ).
Dostawa w 24h za dopłatą 120 zł. (nie dotyczy zbiorników BETONOWYCH).

Drenażowe modele są dostarczane kurierem.

Szczegóły pod numerem tel. 605886290

DORADZTWO

To Państwo decydujecie, w jakim stopniu i w jaki sposób mamy Państwu pomóc. Proponujemy pomoc od początku do końca planowanej inwestycji. Zaczynając od doboru niezbędnych urządzeń, poprzez sprzedaż, następnie przetransportowanie go do domu klienta i tam zamontowanie, oczywiście nie pomijając spraw urzędowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza pomoc jest na najwyższym poziomie.

W przypadku małych przydomowych oczyszczalni przeznaczonych dla jednorodzinnych domów cały montaż trwa zaledwie jeden dzień. Jeśli klient pragnie zminimalizować koszty, bądź samemu zająć się instalacją możliwe jest, po wcześniejszym uzgodnieniu, wykonanie przez nas usługi tylko w części lub sam transport wszystkich elementów w wyznaczone miejsce.

Po zainstalowaniu całej konstrukcji, nasi doświadczeni pracownicy przeprowadzają specjalne szkolenie dla użytkowników, które obejmuje obsługę systemu, przygotowujemy protokół odbioru oraz dajemy wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Wizytówką naszej firmy są odpowiednio dobrane, sprawnie działające, zamontowane przez nas oczyszczalnie, dlatego też, ważne jest dla nas zadowolenie klienta. Po wykonaniu usługi utrzymujemy stały kontakt, tak aby w razie jakichkolwiek problemów użytkownik otrzymał od nas fachową pomoc.

Wysoka cena nie oznacza wysokiej, jakości obsługi, nasza firma jest tego przykładem. Naprawdę niskie ceny, w zamian za wysoką jakość obsługi.

""