"Ładowanie przydomowych oczyszczalni ścieków..."

Gama Plastic 2000 L +Zestaw Drenaż 48mb

Produkt

Osadnik Gnilny OG 2000
Norma PN-EN 12566-1

Zestaw

kosz filtracyjny x 1 szt.
studnia rozdzielcza x 1szt.
nadstawki do osadnika x 1 szt.
rury do ciągów 2 mb x 3 szt.
rury do wentylacji x 3 szt.
rura drenażowa 2 mb x 24 szt.
połączeniowe kolanka x 5 szt.
grzybek wentylacyjny x 3 szt.
rolka geowłókniny 0,5m x 48 mb

Gwarancja

10 lat

Liczba Użytkowników

do 5 RLM

Materiał Zbiornika

polietylen HDPE

cena: 2349 zł brutto

Schemat Systemu  

 Gama Plastic 2000 L + Drenaż 48mb do 5 osób

Chcemy Państwu zaprezentować drenażowe oczyszczalnie Gama Plastic 2000 l, które charakteryzują się bezawaryjnością, niską ceną oraz zastosowaniem najlepszych rozwiązań technologicznych.

Drenażowe oczyszczalnie Gama Plastic 2000 l charakteryzują się:

  • Niezwykle prostą obsługą i błyskawiczną instalacją
  • Eksploatacja jest łatwa i energooszczędna
  • Niską ceną
  • Możliwością modernizacji już istniejących szamb
  • Współpracą pomiędzy wieloma urządzeniami jednocześnie

Oczyszczalnie typu Gama Plastic 2000l mają szeroki wachlarz zastosowań – od budynków jednorodzinnych aż po małe osiedla.Drenażowe oczyszczalnie przydomowe zaczynają oczyszczać ścieki już w zbiorniku osadowym, gdzie następują dwa ważne procesy. Podczas procesu flotacji, cząsteczki lżejsze od wody wypływają na powierzchnie, natomiast w trakcie procesu sedymentacji cząstki cięższe opadają ku dnie osadnika. Opadające zawiesiny ssą przechwytywane przez kosz filtracyjny, aby zapobiec zamulaniu dalszych części układu.

W kolejnym kroku, nieczystości ulegają przemianom biochemicznym przy udziale powietrza i zawartego w nim tlenu. Ścieki są przekierowywane do jednego z następujących urządzeń:

  • Drenażu rozsączającego
  • Poletka filtracyjnego
  • Studni chłonnej
  • Filtru piaskowego

Za ich pomocą, ścieki są przenoszone do warstwy gruboziarnistego żwiru, na którym rozwijają się mikroorganizmy, które pożywiają się zanieczyszczeniami zawartymi w ściekach i pozostawiają czystą wodę, która trafia do gruntu.

Budowa niniejszych oczyszczalni jest dziecinnie prosta. Można to zrobić samemu, wspierając się na instrukcji Gama Plastic. Oczyszczalnia nie jest duża i jest dość lekka, dzięki czemu instalacja przebiega łatwo i szybko.

Te efektywne i niedrogie oczyszczalnie marki Gama Plastic charakteryzują się niezwykłą twardością, długą żywotnością i najlepszą jakością.  Wytwarzane są one metodą rotomouldingu. Metoda ta pozwala na uformowanie zbiorników w wysokiej temperaturze, dzięki czemu zbiorniki są jednolite i odporne chemicznie. Oczyszczalnie wykonane są z polietylenu PEHD, co gwarantuje ich wytrzymałość mechaniczną.

Drenażowe oczyszczalnie  Gama Plastic 2000 l są podobne do beczki z zamocowanymi uchwytami montażowymi oraz możliwością dołączenia innych kolejnych segmentów.  W ofercie firmy Gama Plastic są oczyszczanie z lub bez końcowego filtru oraz osadnik z przegrodą.

są przewidziane dla wolno stojących domów, lub ich zgrupowań, jednak maksymalny całkowity przepływ ścieków nie może przekraczać
5 m3/d – jest to warunek wymagany dla prawidłowej pracy oczyszczalni.

""