"Ładowanie przydomowych oczyszczalni ścieków..."

Gama Plastic 2500L do 6 osób

Produkt

Gama Plastic Osadnik Gnilny 2500l

Norma

PN-EN 12566-1

Gwarancja

10 lat

Pojemność

2500l

Liczba Użytkowników

do 6 RLM

Materiał

polietylen PEHD

cena: 1849 zł brutto

Karta katalogowa  

Gama Plastic 2500l

Drenażowa oczyszczalnia Gama Plastic 2500 l to doskonałe rozwiązanie dla oczyszczania ścieków dla gospodarstw 4-7-osobowych. Ścieki oczyszczone można bez problemu rozsączyć w ziemi.. Początkowo oczyszczanie ścieków odbywa się w osadniku gnilnym, a następnie w zależności od warunków mogą być rozsączone w glebie. Przydomowa Oczyszczalnia ścieków Gama Plastic jest uniwersalnym systemem, świetnie funkcjonuje w budynkach używanych sezonowo, przykładowo agroturystyka. Jest również łatwa w obsłudze i stosunkowo tania.

Systemy Gama Plastic 2500l są stosunkowo nie drogie i łatwe w obsłudze. Oczyszczalnie są tak skonstruowane, że mogą bardzo długo, bez awaryjnie działać.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Gama Plastic są zrobione z tworzywa sztucznego- PEHD, polietylenu o wysokiej gęstości, co powoduję, że posiadają wyjątkową sztywność, oraz solidną konstrukcje. Co więcej, przydomowe oczyszczalnie ścieków Gama Plastic 2500l nie reagują chemicznie ze znajdującymi się w ściekach substancjami. Ponadto, użyte do konstrukcji zbiornika tworzywo powoduję, że drenażowe oczyszczalnie Gama Plastic posiadają znacznie mniejszą wagę zbiorników w porównaniu do oczyszczalni betonowych, co czynni montaż znacznie mniej kosztownym.

""