"Ładowanie przydomowych oczyszczalni ścieków..."

Gama Plastic 2000L do 5 osób

Produkt

Osadnik Gama Plastik 2000l

Norma

PN-EN 12566-1

Gwarancja

10 lat

Pojemność

2000l

Liczba Użytkowników

do 5 RLM

Materiał

polietylen PEHD

cena: 1399 zł brutto

Karta katalogowa  

Gama Plastic 2000 l

Powyższa oczyszczalnia Gama Plastic 2000 l, jest pełnowymiarową oczyszczalnią ścieków dopływających z małych domów i posesji, a po oczyszczeniu, ścieki są oddawane do ziemi. Oczyszczalnia składa się z jednego zbiornika tzn. osadnika gnilnego. W pierwszej fazie ścieki są oczyszczane własnie w osadniku gnilnym. Kolejna faza jest dostosowywana do potrzeb klienta, jest nią np. drenaż rozsączkowy.
Przydomowa Oczyszczalnia Gama Plastic jest tak zaprojektowana, że ciągły dopływ ścieków nie jest wymagany. Szczególnie polecamy to rozwiązania dla agroturystyki i innych funkcjonujących sezonowo obiektów. Oczyszczalnia ta cechuje się niską ceną i nie jest problematyczna w użytkowaniu.

Zalety

Przydomowe Oczyszczalnie ścieków Gama Plastic 2000 l zostały wyprodukowane z tworzywa sztucznego – polietylenu wysokiej gęstości PEHD, co sprawia, że są bardzo solidne, mocne i nie reagują chemicznie z substancjami znajdującymi się w ściekach. Warto zaznaczyć, że wykonanie z plastiku oznacza zdecydowanie mniejszą wagę zbiorników w porównaniu do zbiorników betonowych. Ma to również znaczący wpływ na transport i montaż. Przydomowe Oczyszczalnie nie muszą być izolowane termicznie, ponieważ zamontowane w ziemi mają odpowiednie warunki do pracy przez cały rok.

""